VI Edycja Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Tworków CUP

Opublikowane przez admin, 09-10-2017

VI Edycja Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Tworków CUP

INFORMACJE

TRZY DNI PIŁKARSKICH EMOCJI:

PIATEK ROCZNIK 2007/8

Przyjazd drużyn, odprawa trenerów 15:45 rozpoczynamy rozgrywki punktualnie o godz 16:00 gdzie na cztery boiska wejdzie pierwsze 8 druzyn.

drużyn - 16 / podzielonych na 4 koszyki/ zwycięsca koszyka awansuje do grupy 1-4, kolejne miejsce 5-8 itp zostaną utworzone z automatu kolejne grupy.

czas trwania meczu: 15 min

15.06.2018 ROCZNIK 2007/8 

  1. LKS Tworków
  2. Naprzód Rydułtowy 
  3. GLKS WILKOWICE 
  4. FK BOSPOR BOHUMIN (Czechy)
  5. Akademia Młodych Mistrzów RAPID 
  6. UKS CIESZYN 
  7. FK Těrlicko (Czechy) 
  8. Akademia Piłkarska United
  9. FOOTBALL4PRO Bielsko Biała 
  10. Gwarek Zabrze  
  11. Forteca Świerklany  
  12. GKS Pierwszy Chwałowice
  13. RKP ROW Rybnik
  14. MFK Hawierzow (Czechy)
  15. Unia Racibórz
  16. TJ Klimkovice (Czechy)

Grupa A- 4 zespoły                  

Grupa B- 4 zespoły

Grupa C- 4 zespoły

Grupa D- 4 zespoły

po rozgrywkach grupowych

Grupa 1-4         1A,1B,1C, 1D

Grupa 5-8         2A, 2B, 2C, 2D  itp....

 

SOBOTA 16.06. 2018 ROCZNIK 2009

PRZYJAZD DRUŻYN, ODPRAWA TRENERÓW 8:40

ROZPOCZĘCIE TURNIEJU GODZ 9:00; 

DRUŻYNY ZOSTANĄ PODZIELENI NA CZTERY GRUPY PO 5 DRUŻYN; ZWYCIĘSCY GRUPY A B C D oraz druga z najlepzszym bilansem awanusje do grupy Mistrzowskiej 1-5 itp...

 

  • LKS TWORKÓW
  • FB JASIENICA
  • FK BOSPOR BOHUMIN (Czechy)
  • TS Gwarek Tarnowskie Góry  
  • Forteca Świerklany Oskar   
  • UKS Cieszyn
  • Naprzód Rydułtowy 
  • Akademia Piłkarska United
  • AP Champions Rybnik  
  • TJ Slovan Ostrava (Czechy)
  • GKS Pniówek 74 Pawłowice
  • FOOTBALL4PRO Bielsko Biała 
  • RKP ROW Rybnik 
  • MFK Hawierzow (Czechy)
  • SK Detmarovice (Czechy)
  • KS Rymer Rybnik 
  • UNIA Racibórz
  • FC Poruba (Czechy)
  • FP Kęty
  • FK Stara Bela (Czechy)

NIEDZIELA 17.06. 2018 ROCZNIK 2010/11

PRZYJAZD DRUŻYN, ODPRAWA TRENERÓW 8:40

ROZPOCZĘCIE TURNIEJU GODZ 9:00; 

DRUŻYNY ZOSTANĄ PODZIELENI NA CZTERY GRUPY PO 5 DRUŻYN; ZWYCIĘSCY GRUPY A B C D oraz druga z najlepzszym bilansem awanusje do grupy Mistrzowskiej 1-5 itp...

  • LKS TWORKÓW
  • LKS TWORKÓW II
  • FP JASIENICA
  • Mosir Czerwionka Leszczyny
  • TJ Bridlica (Czechy)
  • TS Gwarek Tarnowskie Góry
  • KSPN Pogoń Kraków
  • Akademia Piłkarska United
  • MFK Vítkovice (Czechy)
  • AP Champions Rybnik 
  • TJ Solvan Ostrava (Czechy)
  • FK Těrlicko (Czechy)
  • Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski
  • KS Zakopane
  • LZS Starowice 
  • KKS Katowice
  • MFK Karviná (Czechy)
  • GKS PNIÓWEK PAWŁOWICE 
  • MFK Hawierzow  (Czechy)
  • UKS Sokoliki Stary Sącz 

DOKŁADNY PODZIAŁ NA GRUPY 6 DNI PRZED TURNIEJEM BĘDZIE WYSŁANY NA MEILA.