VII OBÓZ SPORTOWY- PUCK

Opublikowane przez admin, 26 lis 2017

VII OBÓZ SPORTOWY-  PUCK

OBÓZ PIŁKARSKI

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ IZ KOLEJNY OBÓZ PIŁKARSKI ODBĘDZIĘ SIĘ W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM A DOKŁADNIE W PUCKU.

Miasto Puck oferuje wiele atrakcji. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu rynek, zabytkowy kościół, port rybacki oraz piaszczysta plaża. Dobra komunikacja pozwala na bezproblemowy dojazd do innych ciekawych miejscowości wybrzeża: jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Hel, czy Władysławowo.

TERMIN 22.08- 31.08. 2020 R ( wyjazd 22.08 w godzinach wieczornych, przyjazd 23.08 i zaczynamy obiadem, wyjazd 30.08 po kolacji, przyjazd w godzinach porannych 31.08) czyli pełnych 8 dnii.

Obiekt noclegowy Centrum Sportu położony jest w centralnej części Pucka, 100 m od linii brzegowej Zatoki Puckiej, w sąsiedztwie rynku i portu rybackiego. Oferuje ponad 140 miejsc noclegowych w podziale na Budynek A oraz Budynek B. Do dyspozycji stołówka, a w standardowej ofercie 4 posiłki dziennie.

W spacerowej odległości zlokalizowane są obiektu sportowe, w tym: pełnowymiarowe boisko piłkarskie z nawierzchnią naturalną, hala sportowa, siłownia, Kompleks Orlik.

Puck Centrum Sportu ul. Judyckiego 3 i Judyckiego 8

Pokoje 4,5,6,7 osobowe z łazienkami

Na terenie obiektu znajduje się stołówka i świetlica, siłownia.

CAŁY KOMPLEKS W JEDNYM MIEJSCU - OBOK OŚRODKA

Administrowany przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Stadion Miejski w Pucku to położony w świetnej lokalizacji - tuż przy wodach Zatoki Puckiej - obiekt sportowy profesjonalnie przygotowany do organizacji treningów piłkarskich oraz lekkoatletycznych.

W skład obiektu wchodzi pełnowymiarowe boisko z trawą naturalną w sąsiedztwie inne obiekty treningowe: hala sportowa, Kompleks Orlik, inne boiska oraz siłownia

bogata baza noclegowo-gastronomiczna oraz sprzyjający mikroklimat miejscowości,

-----------------

- podsumując całą ofertę: termin 22-31.08.2020r (pełne 8dni)